Компанія Техномікс – лідер ремонту побутової техніки у Львові

0
1 546 views

Немає такої техніки, яка б не виходила з ладу. Головне питання, коли це стається. Якщо під час гарантійного терміну, тоді можлива заміна або безкоштовний ремонт.

Якщо техніка служить довго і справно і нарешті перестає працювати – це логічно і зроуміло й не викликае надто сильних емоцій.

техномиксА що робити, коли гарантійний термін вже минув, кредит ще не виплачений, а річ вже перестала функціонувати? Єдиний вихід – звернутися до спеціалізованого ремонтного підприємства або майстерні. Але тут виникає проблема – різноманітні ремонтні майстерні, які працювали кілька десятиліть тому практично в кожному районі міста, не витримавши конкуренції, зникли або змінили профіль діяльності. Зараз, ремонтом побутової техніки займаються не так вже й багато фірм, важко витримати конкуренцію з брендовими сервісними центрами. Одним з небагатьох підприємств у Львові, яке вже понад дев’ять років успішно працює в сфері ремонтних послуг є компанія Техномікс. Головною особливістю компанії є надавання гарантії на зремонтовану техніку на однорічний термін і  сервісне безкоштовне обслуговування на протязі 2 років. Це свідчить про прагнення компанії втримати випробувані часом еталони високої якості ремонтгих послуг. Оператори  підприємства швидко зреагують на дзвінок клієнта, організують приїзд спеціаліста на  місце, який проведе комплексне діагностування речі і складе кошторис, при потребі, зразу ж, техніка може бути транспортована до майстерні. Доречі, доставка в межах Львова проводиться безкоштовно.Компанія також працює і з технікою «секонд хенд», зі стоковими речами, «некондицією». Ремонт вживаних побутових технічних апаратів провідних європейских та світових фірм проводиться на засадах якості та оперативності. Усі комплектуючі замовляються у відповідних фірм-виробників і мають необхідні сертифікати.

Компанія займається також продажом нової та вживаної побутової техніки за посередництвом створеного сайту, на якому можна ознайомитись із запропонованим асортиментом товарів та прейскурантом цін на послуги. Реалізує пральні машини, холодильники, посудомийні апарати, сушилні машини, морозильні камери, мікрохвильові печі, електроплити, газові плити, порохотяги, дрібну побутову техніку.

Ще одною перевагою фірми є купівля нових, стокових та  приймання  непрацюючих побутових приладів на запчастини.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь