Вы находитесь здесь: Главная » Рекомендую » Відео-спостереження за будівництвом

Відео-спостереження за будівництвом

Під час будівництва будь-якого об’єкта, важливо постійно контролювати буд-майданчик. Сьогодні відео-спостереження стали все частіше використовувати на будівництвах. Це дає можливість постійно спостерігати за будівельним майданчиком. З появою IP камер, стало можливим спостерігати за об’єктом, що охороняється з будь-якої точки світу. Спостерігати за будівництвом в теперішньому часі і архівувати всю інформацію для подальшого аналізу, якщо це необхідно. Така інформація буде безцінна для вирішення різного роду ситуацій. Якщо є необхідність, то можна встановити камери з поворотним механізмом, якими можна управляти і вони повертаються на 360 градусів. Ви зможете побачити все, що відбувається навіть на далекій відстані, так як у такій камери Speed ​​Dome є можливість наближати об’єкти і детально їх розглядати. Так само важливо контролювати процес поставки і прийому будівельних матеріалів. Якщо потрібно буде, то можна звірити, скільки будівельних матеріалів прийшло, і скільки залишилося. Це допоможе з’ясувати, в разі крадіжки матеріалів, хто і як це зробив. Але так само, наявність відео-спостереження значно скоротить такі ситуації. Ще воно забезпечить безперервну нічну охорону. Якщо потрібно, то IP камери будуть повідомляти вам про те, що на території з’явилася людина, і система повідомить вас про це.

І завдяки такій надійній системі, контроль співробітників буде здійснюватися швидко і легко. І в процесі роботи не будуть з’являтися не закінчені робочі моменти. Або недостачі будівельних матеріалів на великі суми. Бувають ситуації, коли документи з купівлі матеріалів, підробляються, або ж куплені матеріали доставляються за іншою адресою, або ж доставляються в неповному обсязі. І камери відео-нагляду допоможуть вирішити такі проблемні ситуації і налагодити роботу.

Для установки системи потрібно використовувати мінімум 4 відеокамери. Але при необхідності може бути більше. Не варто економити на цьому етапі, так як гарна якість інформації дозволяє повністю розібратися в ситуації і заощадити велику кількість грошей. Камера, спрямована на в’їзд, на буд майданчик, дозволить підрахувати кількість автомобілів з будівельними матеріалами, які заїжджають на територію. Так само можна проконтролювати час роботи співробітників, і хто о котрій годині приходить на роботу, і хто о котрій годині йде з неї. Сучасні системи відео-спостереження справжні помічники.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *