Консультація гінеколога у Києві при диагностиці безпліддя у жінок

0
528 views

Жінці варто звернути увагу на власне репродуктивне здоров’я, якщо протягом року регулярного статевого життя без контрацептивів бажана вагітність не наступила. Офіційна статистика говорить про те, що проблеми із зачаттям виникають у кожної 4-5 пари в країні. При цьому кількість безплідних шлюбів стрімко зростає. Благо, сучасні репродуктивні технології і кваліфіковані лікарі «Медичного центру ІГР» готові прийти на допомогу. Наша клініка займається діагностикою безпліддя і пропонує високоефективні методи терапії порушень фертильності у жінок різного віку. Замовте первинну консультацію гінеколога у нашому медичному центрі і отримайте повний перелік аналізів, які потрібно зробити для отримання максимально точного діагнозу.

Чому вагітність не настає?

Існує не менше 20 причин, які можуть викликати проблеми із зачаттям. Найбільш поширені і часто діагностуються з них:

 1. Відсутність овуляції. Саме овуляторні порушення роблять процес запліднення яйцеклітини неможливим. Ця причина є найбільш частою і найпоширенішою серед жінок репродуктивного віку.
 2. Ендометріоз. Поширена патологія, в результаті якої порушується будова тканин матки або яєчників, що також призводить до порушення фертильності і робить процес імплантації плодового яйця в матці неможливим.
 3. Патології матки. Йдеться про пухлини матки, спайковий процес в органі, а також запальні захворювання.
 4. Спайки в органах малого тазу. Виникають на тлі перенесених раніше оперативних втручань або запальних захворювань. Найчастіше спайковий процес викликає непрохідність маткових труб.
 5. Порушення ендокринного характеру. Виявляються порушеннями гормонального фону, про яких кажуть порушення менструального циклу, відсутність менструацій, між менструальні кровотечі і т. П.
 6. У деяких випадках безпліддя викликане імунологічними факторами, при яких сперматозоїди втрачають свою здатність до запліднення, потрапляючи в організм конкретної жінки.

Незважаючи на те, що безпліддя прийнято вважати виключно жіночою проблемою, обстежитися необхідно обом партнерам. Тільки в такому випадку лікар зможе підібрати оптимальні схеми лікування і оцінити ймовірність настання вагітності.

Ефектне лікування безпліддя в Інституті Генетики Репродукції (Київ)

Фахівці клініки штучного запліднення IGR практикують індивідуальний підхід до кожної пари, складаючи індивідуальні програми обстеження і терапії. Для лікування безпліддя у жінок використовуються медикаментозні схеми терапії, оперативне лікування (переважно за допомогою лапароскопії), допоміжні репродуктивні технології. ЕКЗ проводиться в крайніх випадках, коли альтернативні методи терапії не принесли очікуваного ефекту.

Наші незаперечні переваги:

 • висококваліфікований медичний персонал з великим досвідом роботи;
 • демократичні послуги на медичні послуги європейської якості;
 • можливість комплексної діагностики та лікування в умовах однієї клініки;
 • комфортні умови перебування;
 • максимально щадні методи терапії, в тому числі схеми стимуляції овуляції за допомогою безпечних і високоефективних лікарських препаратів імпортного виробництва;
 • висока результативність терапії.

Хочете записатися на первинну консультацію фахівця і докладніше дізнатися про лікування безпліддя у жінок в клініці «ІГР»? Дзвоніть прямо зараз. Ми гарантуємо повну конфіденційність перебування і лікування в клініці і уважне ставлення до кожного пацієнта.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь